Registreeri end lühikesele või pikale meremaratoni distantsile alloleva vormi kaudu. Registreerunute nimekirja leiad kõrvalrealt (Registreerunud).
Registreeruda on võimalik ka Stebby Events keskkonnas meremaratoni ürituse lehel, vajutades siin.

Registreerimine on avatud kuni jagub võistlusnumbreid ja medaleid. Julgustame registreeruma varakult, sest keegi registreerimistasust ilmaolude tõttu ilma ei jää (kui maraton tuleb tuule tõttu mõnele teisele nädalavahetusele edasi lükata, tagastatakse soovi korral registreerimistasu). Kõik, kes registreerivad end 16. juuliks pikale rajale, saavad maratonipäeval paati kaasa GPS jälgimisseadme. 

Osalustasu on sama nii lühikesel kui ka pikal distantsil:
- 40 eurot võistleja kohta kuni aprilli lõpuni registreerimisel,
- 50 eurot võistleja kohta mais-juunis registreerimisel,
- 60 eurot võistleja kohta juulis registreerimisel.
Abruka Külaseltsi liikmed on vabastatud osalustasust.

Registreerimine loetakse lõpetatuks, kui on tasutud osavõtutasu. Osavõtutasu maksmiseks palume kasutada järgmisi rekvisiite (v.a. Stebby kaudu registreerides):
Abruka Külaselts
Arveldusarve number EE 26 2200 2210 2105 2463 (Swedbank).

Enne registreerimist tutvu palun osalustingimustega.
Enne võistlust on võimalik end lisatasuta ümber registreerida pikale või lühikesele rajale või paadiklassi lõikes (K1/K2), teavitades sellest peakorraldajat.

VÕISTLUSNUMBRID 2024. a MEREMARATONI KUJUNDUSEGA ON LÕPPENUD! 50€-ga ON VÕIMALIK REGISTREERUDA VEEL 4-L PAATKONNAL 2022. a VÕISTLUSNUMBRI KUJUNDUSEGA (GPS-TRÄKKERITA).
Email again:
Soovin läbida raja grupisõidus, oma grupi aeglasema paatkonna tempos
Osalen linnuvaatlusel maratoni ajal, vt eriauhind.
Kinnitan, et olen tutvunud ohutus- ja osalustingimustega (vt kõrvalrealt) ja osalen maratonil omal vastutusel. NB! Kaasliikmel tuleb samuti registreerumisvorm täita, andes seal nõutud kinnitused ja info enda kohta ning ta loetakse registreerunuks alles sellest hetkest.
Soovin osaleda maratonil 2023. aastast paadil püsinud võistlusnumbriga. Selgituseks: kajakile kinnitatavad võistlusnumbrid on väga tugeva veekindla kleepsuga, mida paljud kajakilt maratoni järel ei eemalda. Sel aastal kasutame sama võistluskleepsu disaini kui möödunud aastal.
Soovin, et osavõtutasu tagastataks, kui 19.-21. juulil lubab ilmaprognoos tuult üle 8 m/s ja meremaraton lükkub edasi (üle-)järgmisele nädalavahetusele.
Soovin tellida Abruka Meremaratoni logoga särgi (vt pilt all), makstes selle eest ülekandega 17 eurot osavõtutasule lisaks. Särke on musta ja valget värvi ning sobiva suuruse (S/M/L) ja kujunduse saab igaüks valida võistlusümbrikule järele tulles võistluskeskuses (Ferrum). Särke on võimalik soetada sama tasu eest suvel ka Abruka Majast.
Ebasoodsate ilmaolude korral toimub maraton kas eelneval või järgneval päeval ja osalustasu sel juhul ei tagastata. Kui 19.-21. juulil 2024 valitsevad ebasoodsad ilmaolud, lükkub maraton edasi (üle-)järgmisele nädalavahetusele. Kui registreerunu ei saa osaleda maratonil uuel nädalavahetusel ja sellest korraldajale eelnevalt teada annab (e-post: meremaraton@gmail.com), võib ta osaleda järgmisel aastal meremaratonil tasuta või kannab MTÜ Abruka Külaselts osalustasu tema arveldusarvele tagasi sarnaselt eelneva meremaratoni praktikaga.

Hinnas sisaldub:
- toit ja jook kahes toitlustuspunktis Abrukal (10€, vt menüüd rubriigis Toit);
- snäkid ja joogid finišis;
- saun ja sponsor Pöide vaadiõlu järelpeol;
- medal ja veekindel paadinumber;
- pikal rajal osalejatele Sportrec GPS jälgimisteenus (korraldaja kulul ühe träkkeri teenus 10€, kaotamise korral osaleja vastutus 140€);
- rajakaart ja finišikaart (vt lähemalt rubriik Kaardid);
- fotograafi pildid võistlusest ja osavõtjaist (vt Galerii);
- "turvavõrk" ohutuspaatide, kaatrite jms poolest (vt lähemalt rubriik Ohutus);
- võimalus sõita karikatele ja auhindadele (vt lähemalt rubriik Tulemused).