Paat:
Kajakki koos sõiduvarustusega on võimalik Saaremaal rentida koos kohaleveo teenusega soodsa hinnaga (35/50€ päev) siin: http://saaremaakayak.ee/
Või AIX kaudu siin.
Lisaks leiab kajaki rendi võimalusi Saaremaal näiteks siit:
https://illikusurf.ee/paketid/sup-kayak-rent/
http://sadamatalu.ee/

Kajaki rendi võimalused mujalt Eestist on koondanud Võhandu Maratoni korraldaja siia. Lisaks soovitame uurida kajakirendi võimalusi IndieTours'i kaudu siin

GPS träkker:
Pikal rajal osalejatele on Sportrec GPS jälgimisteenus ohutuse ja peamise võistlusdistantsi avalikkusele jälgitavuse kaalutlusel korraldaja kulul (kaotamise korral on osaleja vastutus 140€). Samas on ka lühikesel rajal osalejal võimalik rentida GPS träkker (ühe träkkeri teenus 10€), andes sellest soovist vähemalt nädal enne võistluse toimumist korraldajale teada. Seeläbi olete nähtavad raja turvajatele ning kõigile huvilistele veebis reaalajas. Näite sellest, kuidas see toimib, võib leida meremaratoni avalehelt, kus on nähtav möödunud võistluse kulg. 

GPS seadme vette sattumise on Sportrec võtnud oma riskiks. Seadmed on pakendatud vaakumisse.
Levis püsimiseks tuleb GPS paigutada võimalikult kõrgele (paadi põhjas panipaigas seade ei tööta hästi). Selleks kaasneb träkkeriga rihm, millega tasub seade paigutada kas ohutusvesti õlale, õlavarrele või rinnataskusse.

Logistika:
Kui tuled auto ja oma paadiga, ära unusta broneerida aegsasti  praamipiletid siin

Kui tuled vaid seljakotiga, soovitame lennuühendust Tallinn-Kuressaare-Tallinn (pilet 26 €) või bussiliini (Tallinnast pilet ca 20 €). Lennud on sageli välja müüdud. Soovitame lennupiletid osta (https://flynyx.com/booking/) reede hommikuks ja pühapäeva õhtuks - juhuks kui maraton nihkub päev varasemaks või hilisemaks tuule tõttu. Lennuväli paikneb 3 km kaugusel maratoni stardist ja 1,5 km finišist.

Kui kaasaelajad soovivad võistlust jälgida Abrukalt või näiteks Vahase salmi ääres paiknevatelt rändrahnudelt, siis Abro pilet (4 €/2€) tuleb aegsasti broneerida siit: https://www.saarelaevapiletid.ee.

Majutus Abruka saarel:
Majutuse võimalused Abruka saarel on koondatud siia.